درباره شرکت راونگ

راونگ، انتخاب بی درنگ

درباره ما

شرکت راونگ در سال ۲۰۱۱ میلادی به منظور تامین زعفران برای کارخانه های بسته بندی ایران تاسیس شد. خدمات این شرکت در سال ۲۰۱۵ با فرآوری و بسته بندی زعفران توسعه یافت و از آن پس شرکت تجاری راونگ زعفران هایی با کیفیت بالاتر و بسته بندی استاندارد به بازارجهانی ارایه کرده است.

آنچه شرکت تجاری راونگ را از دیگر شرکت‌ها متمایز میسازد عرضه محصولات براساس سلیقه مشتری با بکارگیری تجهیزات به روز و نیروهای متخصص است.

زعفران یکی از گرانبهاترین ادویه های جهان بر اساس وزن می باشد که دارای گل های زیبای بنفش رنگ و کلاله سه شاخه رنگی با رایحه ی دل انگیز و طعمی دلپذیر می باشد، و در مصارف خوراکی، دارویی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کنترل کیفیت

کنترل کیفیت در این شرکت در فرآیندی پیوسته و دقیق جهت اطمینان از حفظ کیفیت در محصولات، براساس استانداردهای بین المللی و استانداردهای ملی ایران صورت می پذیرد. جهت اطمینان از اصالت زعفران و همچنین مطابقت محصولات با کیفیت و درجه درخواست شده توسط مشتریان زعفران در آزمایشگاه تخصصی مورد آنالیز قرار می گیرد و جهت جلب رضایت مشتریان تضمین می گردد و درصورت عدم تطابق محصول مرجوع می گردد.

فرآوری، درجه بندی و بسته بندی زعفران با استفاده از مدرن ترین سیستم های سورت و بسته بندی و مواد اولیه کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی غذایی، تحت کنترل پرسنل آموزش دیده انجام می شود. تنوع وزنی محصولات از ۱/۰ گرم تا بسته بندی فله ۱ کیلوگرم متناسب با نیاز بازار مشتریان عرضه می گردد.

مجموعه راونگ تولید کننده نمونه زعفران اصیل ایرانی در راستای رضایتمندی و رعایت حقوق مصرف کنندگان خود با یاری نیروهای متخصص خود و دستگاه های مدرن در کلیه مراحل اعم از تولید و کنترل کیفی با انجام آزمایش های پیشرفته و بررسی های دقیق و استفاده از بسته بندی های متنوع در اوزان مختلف با گرید غذایی موفق به دریافت استانداردهای بین المللی ISO 9001 و ISO 22000 و HACCP و همچنین پروانه بهداشت از معاونت غذا و دارو و نیز نشان استاندارد ملی ایران گردیده است.

نمایندگی های راونگ

جهت مشاهده نمایندگی های راونگ کلیک کنید

افتخاراتی که به آن میبالیم...

واحد نمونه استانی اداره استاندارد درسال ۱۴۰۰ برند برتر سال در جشنواره برندینگ در سال‌ ۱۳۹۸ واحد برتر در جشنواره ملی حاتم درسال‌ ۱۴۰۲ کارآفرین نمونه در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹

خرید زعفران با کیفیت، به صرفه و اقتصادی

جهت خرید محصولات زعفران راونگ به فروشگاه آنلاین راونگ مراجعه کنید. همچنین جهت خرید عمده زعفران با بخش فروش و بازرگانی زعفران راونگ تماس بگیرید.

گواهینامه های راونگ